مقدمه

همه می دونیم که برای مراسم های خاص و با شکوه نیاز به چه مقدماتی هست، و بر حسب همان مراسم می تونیم اقدامات اولیه رو اجرا کنیم و به خرید برای اون مراسم بپردازیم، ما ایرانی ها مخصوصا در مراسم هایی که خیلی برامون مهم هست و با توجه به این که مهمان نوازیم و برای پذیرایی از مهمون هامون اغلب از شیرینی ها، کیک ها، انواع دسر ها در کنار غذاهایی که میپزیم استفاده میکنیم، مخصوصا اگر با مهمونامون رو دروایسی داشته باشیم یا مراسم خاصی داشته باشیم، امروز قصد دارم بهتون یاد بدم چطور می تونین از مهمون هاتون به نحو احسن پذیرایی کنین و مهمانی آبرو مندانه ای برگزار کنین به این منظور در ادامه همراه من باشید.

انواع شیرینی ها و دسرها

خب شما می تونید با توجه به سلیقه و ذائقه ی مهمون هاتون بهترین شیرینی ها و کیک ها و دسر ها رو درست یا تهیه کنید، اما پیشنهاد من به شما این هست که برای اینکه احساس خستگی ناشی از کارهاتون باعث نشه که پیش مهمون هاتون بی رمق و کسل برسین بهتره، برای سفارش کیک و یا شیرینی هاتون به یک شیرینی فروشی خوب اعتماد کنین.

و یا می تونین از شیرینی خشک و یا تر برای پذیرایی از مهمان هاتون استفاده کنید.

در بالا به این موضوع اشاره کردم که می تونین برای پذیرایی از مهمون هاتون و جلوگیری از خستگی زیاد به شیرینی فروشی های خوب اعتماد کنید، که شیرینی فروشی پاپیون یکی از بهترین شیرینی فروشی ها در شمال شرق تهران در منطقه پاسدارانه، در زیر به نمونه هایی از شیرینی ها و کیک هاشون اشاره می کنم و می تونید در اسرع وقت از این شیرینی فروشی سفارش کیک یا شیرینی دهید!

شیرینی خشک کشمشی

از دیر باز تا کنون شیرینی خشک کشمشی محبوب همه بوده و هست و تو اکثر مهمونی ها نقش ویژه ای داشته و اکثرا شیرینی هست که همه دوسش دارن و بهش نه نمیگن پس بهتره از این شیرینی برای مهمانی هاتون استفاده کنید.

شیرینی خشک پای سیب

شیرینی خشک پای سیب یک شیرینی مرسوم مهمانی های خاص هست و می تونین با خیال راحت از اون برای مهمانی هاتون استفاده کنید.

برای سفارش کیک های محالستون با شیرینی فروشی پاپیون همراه باشید

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : شیرینی ,هاتون ,فروشی ,مراسم ,مهمون ,مهمانی ,شیرینی فروشی ,مهمون هاتون ,برای پذیرایی ,استفاده کنید ,هاتون استفاده ,مهمانی هاتون استفاده ,برای مهمانی هاتون ,شیرینی فروشی سفارش ,شیرینی فروشی پاپیون
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دهکده اشعار rezakazemi رهایی پایگاه اطلاع رسانی جمعیت همیاران سلامت روان صومعه سرا شاهین پاتوق وبگردي فاني 20 Donnie